Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
08:00 – 18:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kaş Tekne Turu, yaz tatilinde yolu Antalya Kaş’a düşmüş yerli ve yabancı turistlerin katılmayı sıklıkla tercih ettiği, muhteşem bir aktivitedir.

Zira Antalya’nın en batısında yer alan ve son derece önemli bir turistik belde olan Kaş’ta havalar ısındığı andan itibaren plajlar ve sokaklar kalabalıklarla dolar ve yalnızlığın ve sükunetin tadını çıkarmak oldukça zor olabilir. Turumuza katılarak son derece sakin ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Daha da iyisi, tekne turu boyunca ziyaret edecekleri birbirinden güzel noktalarda yüzdüklerinde daha önce ziyaret ettikleri yerlerden farklı, benzersiz güzellikler görmüş olurlar. turumuz her yaş ve özellikteki insanı tatmin edecek, nefis bir içeriğe sahiptir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Öğle yemeği

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

İçecekler

Kaş Tekne Turu Güzergahı

Kaş Tekne Turu, dopdolu güzergahı ile size birbirinden güzel saatler yaşatma sözü veriyor. Aşağıda tümünü inceleyebileceğiniz programı okuyarak rotamızı keşfedebilir ve tura için tamamen ikna olabilirsiniz.

Programımızı başlatmak için sabah yaklaşık 9:30’da sizi Kaş’taki otelinizden tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla alacağız ve teknemizin kalkacağı limana kadar kısa bir yolculuk yapacağız.

Limana vardığımızda güler yüzlü profesyonel tekne ekibimiz tarafından karşılanıp güverteye buyur edileceksiniz. İki katlı geniş teknemizde güneşli yahut gölgeli yerlerden birine geçip yerleştikten ve tüm misafirlerimiz hazır olduktan sonra, planlanan saatte Akdeniz’in derinlerine açılacağız!

Yarılan Koyu

Huzur dolu bir yolculuğun ardından Kaş tekne turu güzergahımızın ilk durağı olan Yarılan Koyu’na varacağız.

El değmemiş tertemiz denizi ile bedeninizi ferahlatıp canlandıracak olan bu doğa harikası koy, aynı zamanda bir yarasa mağarasına ev sahipliği yapmaktadır ve keşfe çıkmak isterseniz, rehberimiz sizi memnuniyetle oraya götürecektir.

İstemezseniz, Yarılan Koyu’nun dik yamaçlarla çevrili sularında büyük bir keyifle maviliklere dalacağınızın garantisini verebiliriz! Aynı şekilde dilerseniz yüzme molamız boyuna teknede güneşlenerek enfes manzaranın keyfini de çıkarabilirsiniz.

On İki Adalar

Yarılan Koyu’nun ardından programımızın ikinci durağı olan ve irili ufaklı adacıklardan oluşan On İki Adalar’a gideceğiz.

Bu bölgenin mavinin tonlarının geçişini kolaylıkla gözlemleyebileceğiniz cam gibi suları, teknemizden edinebileceğiniz şnorkel sayesinde nice deniz canlılarını da gözlerinizin önüne getirecek kadar temiz ve durudur.

Zaten bu özelliğiyle özellikle ön plana çıkan bölgede yine bir mola vereceğiz ve zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirebileceksiniz.

Güvercin Ada & Öğle Yemeği

Programımızın bir sonraki durağı Güvercin Adası olacak.

Burada, güvertede taze taze pişirdiğimiz birbirinden lezzetli yemeklerle oluşturduğumuz öğle yemeği menüsünü beğeninize sunacağız. Ardından, adayı çevreleyen berrak sulara karışmak ya da güvertede güneşin tadını çıkarmak için özgür olacaksınız.

Mola boyunca karnımızı doyurup enerjimizi tazeledikten ve yüzüp eğlendikten sonra Kaş tekne turu rotamızı tamamlamak için yolumuza devam edeceğiz.

Limanağzı Koyu & Büyük Çakıl Plajı

Dönüş yolunda, birbirinden güzel iki noktada, yani Limanağzı Koyu ve Büyük Çakıl Plajı’nda kısa yüzme molaları vereceğiz. Doğal güzellikleri ile büyüleyen ve kendine hayran bırakan bu popüler noktalarda ferahladıktan sonra ise dönüşe tamamen hazır olacağız.

Kaş Tekne Turu programımızı bitirmek adına limana geri döneceğiz. Vardığımızda tekne ekibimizle vedalaşıp sizi otelinize kadar bırakmak için bekleyen aracımıza bineceğiz.

Bize Katılın

Sizin için hazırlamış olduğumuz Kaş Tekne Turu programımız eğer ilginizi çektiyse, online olarak rezervasyon yapabilir ve ya çevrim içi olarak 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kaş Tekne Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.