Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
08:00 – 18:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kalkan Tekne Turu, Antalya Kaş’ın en özel noktalarından biri olan Kalkan’ı keşfedebilmeniz ve onun bilinmeyen cennetvari köşelerini ziyaret edebilmeniz için özel olarak hazırlanmış, dopdolu ve muhteşem bir tekne turu programıdır.

Bu tur kapsamında birbirinden güzel manzaralarla bezeli yüzme noktalarında Akdeniz’in tertemiz sularında karışma, güneşin tatlı dokunuşunu teninizde hissetme ve sevdiklerinizle doyasıya eğlenme şansı elde edeceksiniz.

Antalya’nın kalabalık plajlarından, boş bir şezlong bulabilmek uğruna bir oraya bir buraya koşturmaktan, özelleştirilmiş bölgelere yahut tesislere girmek için fahiş fiyatlar ödemekten ya da otel odasına tıkılıp kalmaktan bezdiyseniz, Kalkan’da düzenlediğimiz tekne turu sizin kurtarıcınız olacaktır. Daha da güzeli, seçiminizden hiçbir şekilde pişmanlık duymayacaksınız. Eğer dilerseniz, aşağıdaki paragraflarda tur boyunca neler yapacağımızdan bahsederek sizi hemen ikna edebiliriz!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Öğle Yemeği

Rehberlik

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

İçecekler

Kalkan Tekne Turu Güzergahı

Tekne turu programı, sizi kendine hayran bırakacak pek çok muhteşem duraktan oluşur. Sizde okumaya devam ederek hem bu yerleri daha detaylı öğrenecek hem de içeriği sırasıyla takip edebileceksiniz.

Programımızı başlatmak için sizi sabah saatlerinde tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla alacağız ve Kalkan Limanı’na kadar araç kullanacağız.

Burada profesyonel ve güler yüzlü tekne ekibimiz tarafından karşılanacaksınız. Tekneye buyur edileceksiniz. İçerisinde bar, tuvalet, duş, minderler ve her tür güvenlik ekipmanımızın bulunduğu iki katlı teknemizde güneşli yahut gölgeli kısımlardan dilediğinize geçeceksiniz. Tüm misafirlerimiz hazır olduğunda da ilk durağımıza doğru yola çıkacağız.

Fırnaz Koyu

Kalkan Tekne Turu güzergahımızın ilk durağı olan Fırnaz Koyu açıklarında demir atacağız. Burası, ormanlarla süslü yüksekçe tepeler tarafından çevrelenmiş, kayalığı bol bir koydur. Dolayısıyla kara ulaşımı oldukça zordur ve bu nedenle de oldukça sessiz, sakin ve temizdir. Bir diğer deyişle, Doğa Ana’nın elinin dokunuşunu burada kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz.

Berrak ve doğal kalmayı başarmış Fırnaz Koyu’nda vereceğimiz ilk yüzme molamızda Akdeniz’in serin sularıyla vücudunuzu ferahlatabilirsiniz. Yahut teknede kalıp içeceğinizi yudumlarken manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Sıçan Adası

Bir sonraki durağımız Sıçan Adası olacak. İsmi her ne kadar ilk etapta sizi bir derece düşündürecek olsa da korkmayın; kendimizi farelerin arasında bulmayacağız! Aksine, ismi kadar enteresan bir görünüme sahip olan bu ada etrafında bir yerde duracağız ve onun ivmelenerek yükselen “rampa” görünümünü seyrederek benzersiz bir serinleme molası vereceğiz.

Gerenlik Plajı ve Çamur Banyosu Molası

Sıçan Adası yanındaki molanın akabinde güzergahımızın üçüncü durağı Gerenlik Plajı’na varacağız. Kara ulaşımı oldukça zorlu olan bu nefis plaj daha ilk bakışta ilginizi cezbedecek. Dik yamaçları keser gibi uzanışı ve beyaz-kahverengi kontrastı ile gözünüzü dolduracak. Fakat Gerenlik’i özel kılan asıl unsur yani doğal çamur banyosu keyfi, burada sizi bekliyor olacak! Özellikle cilt sağlığı ve güzelliği için faydalarıyla öne çıkan bu doğal kaynaktan faydalanabilirsiniz ve kendinizi şımartabilirsiniz.

Yeniden tekneye dönüldüğünde öğle yemeği molası başlayacak. Teknede taze taze pişirdiğimiz yiyeceklerle oluşturduğumuz menüyü afiyetle tadarken ve karnınızı doyururken turumuzun devamı için kullanacağınız enerjinizi de yenilemiş olacaksınız. Ardından yüzme maceramıza devam edeceğiz.

Kısa Yüzme Molaları

Kalkan Tekne Turu dönüş yolunda, rotamız üzerindeki hava koşullarının elverişli olduğu birkaç noktaya daha uğrayacağız. Buralarda kısa süreli yüzme molaları vereceğiz. Hızla serinlemek için birebir olan bu ferahlatıcı anların ardından Akdeniz’in derinlikleri ile vedalaşmaya hazırlanacağız.

Bize Katılın 

Eğer Kalkan Tekne turumuzun içeriğini beğendiyseniz online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyonunuzu onaylamak için en kısa sürede size dönüş yapmış olacağız. Daha detaylı bilgi için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kalkan Tekne Turu –”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.