Otel Transferi
Evet
Saat
İstek Üzerine
Tur Günleri
Her Gün

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Tüm Yiyecekler
  • Tüm İçecekler
  • Kişisel Harcamalar

Fethiye Yunan Gecesi

Şövalye Adasında yer alan restaurant sizlere Yunan adalarındaki kadar kaliteli deniz ürünleri , mezeler sunmakla kalmayıp , Buziki melodileri ve sırtaki dansları eşliğinde  unutulmaz anılar biriktireceksiniz.  MAYIKAS RESTAURANT ismini  Yunanca ΜΑΓΕΙΑ(MAYIA) kelimesinden alıyor, bu kelime Büyülü Güzellik anlamına gelmektedir.

MAYIKAS  Şef Maria Ekmekçioğlu ve Şef Pascal Afthonidis tarafından yönetilmektedir. Mutfağında iki şef ve ekibi uzun yıllardır birlikte çalışmaktadır.

Fethiye de bulabileceğiniz en lezzetli menüler konusunda garanti vermektedir. Yüksek memnuniyet oranı ile bölgedeki en güzel restaurantlar dan birisidir.

Konakladığınız Otelden Sizleri alıp Mayikas Restaurant a ulaşımınız çift yön olarak sağlamaktayız. ( Araç ve Tekne ile). Transfer araçlarımız 4 kişiliktir.

Tatil anılarınıza eklenecek muhteşem deneyim uzun yıllar aklınızdan çıkmayacaktır. Fethiye Tatiliniz de Mayikas Restaurant dışında 12 Adalar Tekne Turu , Ölüdeniz Tekne Turu gibi aktivitelere de katılabilirsiniz.

Mayikas Büyüleyici Lezzetlerini Tatmanız İçin , Sizleri Fethiye Şovalye Adasına Davet Ediyor.

 Bize Katılın  

İçeriğimizi beğendiyseniz tek tıkla rezervasyon yaptırmayı  unutmayın! Çok daha özel bir tekne turu isterseniz ise Fethiye Tekne Kiralama sayfamızı inceleyebilir, kendiniz, sevdikleriniz ve aklınızdan geçirdiğiniz fikirleriniz için en uygun tekneyi seçebilirsiniz. 

Güzel bir tatil günü için buradayız! 

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Fethiye Yunan Gecesi”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.