Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00 – 18:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Fethiye Su Parkı programımıza katılarak sıcak bir yaz gününün o rehavetle dolu etkisinden kolaylıkla kurtulup da bin türlü heyecan ve neşeyle buluşabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer bilmiyorsanız, işte şimdi öğrenmiş oldunuz: Fethiye’yi harika hisler ve anılarla anacağınız muhteşem bir gün, işte bu tesiste geçireceğiniz saatler sayesinde sizleri bekliyor olacak!

Daha önce hiç bu konseptte bir yerde ya da aktivitede bulunmadıysanız aklınızda pek çok soru olabilir. Lakin yazımızı okuyarak bu sorularınıza kolaylıkla cevap bulabileceksiniz. Böylece, birbirinden adrenalin dolu su kaydırakları, sakin havuzlar ve çok daha fazlası ile nasıl eğleneceğinizi keşfedeceksiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Giriş Ücreti

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Yiyecek & İçecek

Video & Fotoğraf

Macera Başlasın

Fethiye Aquapark programımızı başlatmak için rezervasyon sırasında seçeceğiniz saatte tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla sizi Fethiye’deki otelinizden alacağız. Ardından da tesise keyifli ve kısa bir yolculuk yapacağız.

Tam Donanımlı Bir Tesis

Tesise ulaşır ulaşmaz buranın profesyonel personeli tarafından sıcak bir şekilde karşılanacak ve girişe yönlendirileceksiniz. Birlikte içeriye girip su parkının genel kuralları ve güvenlik prosedürleri hakkında konuşacaksınız.

Bu bilgilendirici konuşmadan sonra ise yerinize ulaşacaksınız ve havuz kenarında bir şezlong ve şemsiye sahibi olacaksınız. Böylece en nihayetinde, kaydırakların ve havuzların tadını çıkarmaya hazır olacaksınız!

Rengarenk Kaydıraklar

Fethiye Su Parkı dendiğinde akla ilk gelecek şey su kaydırakları olmalıdır; çünkü burada onlardan çok sayıda ve çok çeşitte bulunur. Farklı şekil, yükseklik, uzunluk, tasarım ve renkte olan bu kaydıraklar ile büyük bir süratle kaymanın ve aynı hızla sulara karışmanın heyecanını tadacaksınız!

Güvenlik prosedürlerinde belirtilen özellikleri karşılıyorsanız (boy kilo gibi) hiçbir korku duymadan, doyasıya eğlenip heyecanlanabilirsiniz. Kalbinizin atışlarını duymaya hazır olun…

Huzur Dolu Havuzlar

Eğer daha “sakin” tatilleri tercih ediyorsanız, sıcacık güneş ışınlarının vücudunuza nüfus etmesini hissederek kendinizi bu harika su parkının geniş havuzlarına bırakabilirsiniz! Serin sulara karışıp ferahlamak, rahatlamak, serinlemek ve dinlenip arındığınızı hissetmek eminiz ki hem bedeninize hem de ruhunuza çok iyi gelecektir.

Çocuklar Da Eğlensin

Çocuklarınızla Fethiye’deki su parkını ziyaret etmeyi düşünüyorsanız bu tesisin onlar için de heyecan dolu oyuncaklar ve kaydıraklarla süslenmiş özel bir alan olduğunu bilmelisiniz. Bir diğer deyişle çocuklarınızın tatillerini kendilerine özel, dopdolu anılarla süslemelerine ve mutluluklarını katlamalarına kolaylıkla yardımcı olabilirsiniz.

Zaman dolduğunda ise (öğleden sonra), tesisten ayrılacaksınız ve sizi buradan alıp otelinize geri götürmeyi bekleyen aracımıza bineceksiniz. Varışta birbirimize veda edeceğiz ve Fethiye Su Parkı programımız başarıyla sona erecek.

Bize Katılın

Fethiye Su Parkı programımızın içeriğini beğendiyseniz düzenlediğimiz diğer Fethiye turları gibi bu turu da çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca, 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz; size memnuniyetle yardımcı olacağız.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Fethiye Aquapark”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.