Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Hayır
Rehberlik
Evet

Cunda Adası Tekne Turu, yolu Balıkesir Ayvalık taraflarına düşmüş olan misafirlerin katılmadan dönmediği muhteşem bir turdur.  Hatta geçtiğimiz yıllarda ünü o kadar artmıştır ki artık daha uzak illerden dahi yalnızca bu tura katılmak için Ege’ye gelen gezginler vardır. Turun içeriğini gördüğünüzde, muhtemelen onlardan biri olacaksınız!

Tüm tekne turlarının size sunabileceği masmavi berrak sular, ferahlatıcı bir yüzme deneyimi bir tarafa, bu tur öyle muhteşem bir mola sunar ki, kendisini çok özel kılar. Cunda Adası’nda geçen bu mola süresince eski tip rengarenk evlerle dolu nostaljik sokaklarında gezinmek ve  huzurla dolmak için sizi teknemize davet ediyoruz…

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Öğle Yemeği

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

İçecekler

Muhteşem Cunda Adası Tekne Turu Programı

Öncelikle, sabah saatlerinde teknemizin kalkış yapacağı limana geliyorsunuz. Burada profesyonel ve güler yüzlü eki üyelerimiz tarafından tekneye buyur ediliyorsunuz. Geniş ve konforlu teknemize çıktıktan ve kendinize bir yer beğenip oturduktan sonra, son kontrolleri yapıyoruz. Herkes hazırsa, tertemiz suların derinliklerine ilerlemeye başlıyoruz.

Tur boyunca (hava şartları ve diğer durumlara bağlı olarak) pek çok koy ziyaret ediyoruz. Buna göre:

  • Maden Koyu
  • Akvaryum Koyu
  • Yumurta adası Koyu
  • Cunda Adası duraklarında molalar veriyoruz.

Maden Adası Koyu

Maden Adası, buz gibi sularla çevrilidir ve ilk yüzme molası için harika bir seçimdir: Burada yüzebilirseniz her yerde yüzebilirsiniz! Serin bir başlangıç ve ayılmak isteyenler, bu koyun berrak sularına dalarak mola süresini geçirebilirler. İstemeyenler ise teknede kalarak harika manzarayı seyredebilirler.

Bu esnada biz, teknede taze taze pişirdiğimiz öğle yemeğini hazırlayacağız ve beğeninize sunacağız. Mola bittiğinde ise tekrar açılacağız.

Akvaryum Koyu

Cunda Adası Tekne Turu programımızın bir sonraki yüzme molası bölgenin en popüler yüzme noktasında olacak. Akvaryum Koyu denen ve küçük tepelerle çevrili, kumlu plajı ve berrak denizi olan koyda güzel bir keyif yapacağız. Adının hakkını veren cam gibi sulara atlamamak mümkün değil!

Buradaki molamız ve bir sonraki molamızın ardından, sonunda heyecanla beklediğimiz Cunda Adası’na varacağız.

Cunda Adası

Diğer adı Alibey Adası olan Cunda Adası’nda bir saat kadar mola vereceğiz. Zira burayı doya doya keşfetmenizi istiyoruz.

Eski bir Rum adası olan ada, Arnavut kaldırımlı sokakları, renkli boyalı pencere pervazlı taş evleri, her daim cıvıl cıvıl oluşu ile içinizi neşe ile dolduracak. Ege’nin havasını her adımda soluyacaksınız.

Bununla birlikte, adadaki görülmesi gereken yerleri de ziyaret edip yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Taksiyarhis Kilisesi, Âşıklar Tepesi, Despot Evi ya da çarşıyı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca adada mutlaka meşhur sakızlı dondurma ve lokumların tadına bakın!

Dönüş  Zamanı

Mola süremiz bittiğinde size teknemize alacağız ve kalkış yaptığımız limana gideceğiz. Akşamüstü saatlerinde limanda olacağız. Demir attıktan sonar sizlerle vedalaşacağız ve ayrılacağız.

Cunda Adası Tekne Turu programımızı beğendiyseniz bizimle iletişime geçmeyi ve tur rezervasyonu yaptırmayı unutmayın!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Cunda Adası Tekne Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.