Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
06:00 – 19:30
Tur Günleri
Cuma, Pazartesi
Yemek
Öğle Yemeği

Bodrum Pamukkale turu Türkiyen’nin en önemli yerlerinden biri olan Pamukkaleyi bir günde keşfetmenize yardım edecek eşsiz bir programdır.

Bodrum’a kadar gelip, civarlarında ki en azından hayatta bir kere görülmesi gereken yerleri görmeden gitmemeniz gerektiğini düşünüyoruz.

Rehberlerimizin anlatımıyla gerçekleşecek olan turumuzda, eskiden yaşamış kültürlere dair bilgiler bulup, termal su sayesinde de sağlığınızı iyileştirme fırsatı bulacaksınız.

Eğer ilginizi çektiyse, gelin programımızı daha detaylı inceleyelim.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler 

Transfer

Açık Büfe Öğle Yemeği

Pamukkale Giriş Ücreti

Klimalı Otobüs

Rehberlik

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler 

Kişisel Harcamalar

İçecekler

Bodrum Pamukkale Turu Başlangıcı 

Bodrum Pamukkale turunda yola çıkmadan önce, tur için gerekli olan konular üzerinde durmak istiyoruz;

Tur programımızda bol bol yürüyüş yapılacağı için, yürüme güçlüğü çeken misafirlerimiz için pek uygun değildir.

Turumuz uzun bir program olduğundan, yanınıza mayo, havlu, şapka, kamera ve atıştırmalıklar almanızı öneririz.

Bu turun daha rahat keyfini çıkarabilmeniz için, rahat kıyafet ve ayakkabı seçimi yapmanızı öneririz.

Sabah erken saatler de sizi rahat ve konforlu araçlarımızla otellerinizden aldıktan sonra, program için rotamızı oluşturacağız. Bu süre zarfında profesyonel rehberlerimiz de sizlere eşlik edecek.

Muğla’da Kahvaltı Molası

Yolda geçirdiğimiz 1.5 saatin ardından Muğla’nın yerel bir restoranında kahvaltı için mola vereceğiz. Tur fiyatı içine kahvaltı dahil değildir fakat ekstra olarak burada kahvaltı yapabilir ve ya getirdiğiniz atıştırmalıklarla öğününüzü geçirebilirsiniz.

Hierapolis Antik Kenti

Kahvaltı molamızın ardından 2 saatlik bir yolculuktan sonra, programımızın ilk durağı olan Pamukkale’ye varacağız. Ardından doğruca Pamukkale dağının tepesinde bulunan Hierapolis antik kentini ziyaret edeceğiz. UNESCO tarafından dünya mirası listesine alınan bu şehrin sokaklarını rehberimizle gezerken adeta büyüleneceksiniz.

Pamukkale’de Serbest Zaman 

Burada pamukkaleyi daha rahat keşfedebilmeniz için sizi biraz özgür bırakacağız. Bu zaman diliminde Pamukkale dağında yürüyebilir, termal sularla kaplı beyaz travertenleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca ektra bir ücret karşılığında dağın zirvesinde bulunan Kleopatra havuzunda antik kalıntılar eşliğinde termal suyun keyfini çıkartabilirsiniz.

Öğle Yemeği

Burada ki programımız sonlandığında aracımıza bulunduğu noktada buluşup, Pamukkale’de bulunan küçük bir köye varacağız. Bu köyde hoş bir restorana gidip, günün geri kalanı için ihtiyacımız olan enerjiyi toplayacağız.

Oniks Fabrikası

Oniks fabrikası turumuzun son durağı olacaktır. Burada mermere benzeyen oniks’in ustalara tarafından nasıl işlendiğini görebilir, kendinize ve ya sevdiklerinize bu işlenen mermerlerden hediyeler alabilirsiniz.

Fabrikadan çıktıktan sonra Bodrum’a dönüş yolculuğu için yola çıkacağız. Otelinize vardığınızda, Pamukkale turumuz başarı ile sona erecektir.

Bize Katılın 

Bodrum Pamukkale turumuzun içeriğini beğendiyseniz online olarak rezervasyon yapabilir ve ya daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Bodrum Pamukkale Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.