[tour_pricing id=”10564″]

Türkiye içinde güzel bir tatil geçirmek isteyenlerin aklına ilk gelen yerlerden biri şüphesiz Bodrum. Bembeyaz, estetik evleri, köklü tarihi, muhteşem plajları ve çılgın gece hayatı ile tatilcilerin gözde destinasyonlarından. Peki Bodrum’da muhteşem bir dalış deneyimine sahip olabileceğinizi biliyor musunuz? Gelin anlatalım sizlere hemen. Bu yazı Bodrum dalış turu arayanlar için.

Bodrum Dalış Turu

Bodrum koylarının suyunun güzelliği malum. Kristal berraklığında tertemiz denizler bunlar. Dışarıdan bakınca da yüzünce de hem güzelliğinden büyüleneceğiniz hem de keyif alabileceğiniz bir denizi var Bodrum’un doğrusu. Peki su altında sizleri başka bir dünyanın beklediğini biliyor musunuz? Rengarenk balıklar, kocaman süngerler, ışıltılı deniz yıldızları ve daha onlarca canlı, size selam vermek için bekliyor suyun altında.

Sabah erken saatlerde başlayacak olan Bodrum Dalış Turu, öğlen 1 gibi sona erecek. Sizlere Bodrum içinden ücretsiz otel transferi sağlıyoruz. Sabah kaldığınız yerlerden alıp teknemize getiriyoruz, öğlen ise otellerinize geri bırakıyoruz. Bununla birlikte gerekli tüm ekipmanlar da ücretsiz olarak tarafımızdan sağlanıyor. Profesyonel dalış hocalarımız ekipmanları size verdikten sonra, sizlere gerekli bilgileri verecek ve artık dalış için hazır olacaksınız. Bununla birlikte dalışta çekildiğiniz tüm fotoğraflar da fiyata dahil.

Daha önce dalış tecrübenizin olup olmaması hiç önemli değil. İlk defa dalacak misafirlerimiz de çok eğlenecek, keyifli bir gün geçirecek. Buna emin olabilirsiniz. Zaten böylesine etkileyici bir su altı yaşamından nasıl keyif almaz ki insan? Eğer dalış yapmak istemiyorsanız ama arkadaşınızı ya da eşinizi yalnız bırakmak istemiyorsanız, yine de turumuza katılabilirsiniz. Fiyatlandırmanız da farklı olacaktır elbette.

Bodrum Dalış Turu, 15 yaşında altındakiler için uygun değildir. 15 yaşından büyükseniz turumuza katılmanızdan büyük mutluluk duyarız. Bodrum Dalış Turu için hazır ve heyecanlı iseniz bekliyoruz. Şimdiden herkese bol eğlenceler.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy