Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
2 Seans
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Bodrum Buggy Safari ile adı beraber anılan Bodrum Atv Turu, dört tekerin üzerinde nefes kesici bir maceranın tadını çıkarmanızı sağlayacak olan bir aktivitedir! Bu aktivite boyunca bir yandan Bodrum’un doğal güzelliklerini gözlemleyip, bir yandan ise saçlarınızı savuran rüzgâr eşliğinde adrenalin dolu bir yolculuğa çıkarsınız. Özel bir parkur sınırlarında oluşturulan bu yolculukta engebeli yollar, bol çamur ve su, kahkahalar, heyecan çığlıkları hiç eksik olmayacak!

Tatilinizi Bodrum’da geçirmeyi planladıysanız ve buradaki tüm vaktinizi güneşlenerek ve denizde harcamak gibi bir niyetiniz yoksa, size benzersiz ve unutulmaz bir maceradan bahsetmek isteriz. Bu macera boyunca eminiz ki Bodrum’un en özel ve heyecan dolu yüzünü görme fırsatı bulacaksınız.

O halde, gelin size Bodrum’da Atv Safari Turu hakkında biraz bilgi verelim. Nasıl hazırlanmalısınız, nelere dikkat etmelisiniz, bu turda sizi neler bekliyor, bir bir anlatalım. Böylece siz de, sıradanlıktan uzak, heyecan dolu, unutulmaz anılar katmış olun!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Ekipman

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Yiyecek & İçecek

Video & Fotoğraf

Bodrum Atv Safari Turu Programı

Düzenlemiş olduğumuz Bodrum Atv Safari Turu ile başlangıçtan sonuna kadar eğlence, konfor ve heyecan ile bütünleşmiş olacaksınız. Öyle ki, günün sonunda bir sonraki Bodrum maceranızı iple çekeceğinize eminiz: Zira yeniden bu safariye katılmak ve anılarınızı tazelemek isteyeceksiniz! Fakat gelin, biz ikincisinden ziyade şimdikine odaklanalım.

Öncelikle başlangıç için sizi Bodrum’da bulunduğunuz otelinizden alıp modern, konforlu ve tam donanımlı araçlarımızla safari alanına getireceğiz.

Otel Transfer Saatlerimiz: 

Bitez: 13:50

Gümbet: 14.00

Bardakçı: 14:10

Torba: 14:20

Kaynar: 14:30

Güvercinlik: 14:50

Bodrum Merkez: 14:45

İçmeler -2 Magic Life – B.Holiday: 14.15

İçmeler -1 Forever – Diamond: 14.10

Bodrum Atv Safari Turu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yolculuktan önce ya da yolculuk esnasında bazı şeyleri bilmek ve bunlara göre kendinizi ve programınızı ayarlamak isteyebilirsiniz. Bu nedenle, bu kısmı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

  • Bodrum Atv Safari fiyatları, tek kişi ya da iki kişi olacak şekilde değişiklik gösterecektir.
  • Tarafımızdan alınıp safari alanına getirilmeden önce çantanıza şapka, güneş kremi, güneş gözlüğü, yedek giysi ve ağzınızı örtmek için bir maske getirmenizi tavsiye ederiz.
  • Her ne kadar yıkanınca çıkacak olsa da, çamur olmasını istemediğiniz giysiler giymemelisiniz. Aynı şekilde, kıyafetleriniz hareketlerinizi ve konforunuzu engelleyecek cinste olmamalıdır.
  • Gaz ve fren pedalları ile haşır neşir olacağınızdan terlik yerine spor ayakkabı ya da sandalet gibi daha “sağlam” ayakkabılar tercih etmelisiniz.
  • Konvoy sırasında rotadan çıkmamalı ve öndeki araçlara çok yaklaşmamalısınız.

Telefon, kamera gibi cihazlarınızı sudan ve çamurdan korumalısınız.

Heyecan Başlıyor

Safari alanında profesyonel ve lisanslı eğitmenlerimiz ile tanışacaksınız. Güler yüzlü ekip üyelerimizden olan bu eğitmenlerimiz size Atv aracını, güvenlik prosedürlerini, ekipmanları, rotayı, aracı nasıl kullanacağınızı, safari ile alakalı yapmanız ve yapmamanız gereken tüm önemli bilgileri sunacaklar.

Ardından, Atv’ye binip özel alanda kısa bir alıştırma turu atacaksınız. Herhangi bir sürücü belgesine ihtiyaç duymadan, eğitmenimizin verdiği bilgiler sayesinde öğrendikleriniz ile pratik yapma imkânı bulacaksınız. Bu deneme sürüşü, asıl sürüşe adapte olmanız için kolaylık sağlayacak.

Alıştırma işlemleri sona erdiğinde tüm misafirlerimiz Atv’lerine atlayacak ve bir konvoy halinde yola çıkacağız. Bu konvoyda eğitmenlerimiz de yer alacak ve trafiğe kapalı özel rotamızda bizlere yol gösterecekler.

Bodrum Çamlık Köyü içerisindeki 20 kilometrelik özel rotamız boyunca yemyeşil çam ormanlarını, tepeleri ve etekleri süsleyen yerleşim yerlerini, masmavi göğü, pırıl pırıl güneşi ve tozlu yollar ile buluşacağız. Doğa ile kucak kucağa olup heyecan dolu bu sürüş keyfimize doğa manzaralarını da ekleyeceğiz.

Tabii ki heyecan da bizimle birlikte olacak: Çamurların ve su birikintilerinin içinden geçerken yaşadığımız adrenalini anlatarak bitiremeyeceksiniz! Bu nedenle gelmeden önce dilerseniz lekelenmesine ve ıslanmasına kıyamayacağınız giysileri ve ayakkabıları getirmenizi tavsiye ederiz.

Özel Mola

Yaklaşık yarım saat gittikten sonra kısa bir mola vereceğiz. Bu mola boyunca yorgunluğunuzu atacak, etrafı seyredecek ve tabii ki tek başınıza ya da sevdiklerinizle tadını çıkardığınız bu özel anları fotoğraflar ile ölümsüz kılma şansına sahip olacaksınız. Bu da, yolculuğumuzun keyfini adeta ikiye katlayacak!

Tesisimize Dönüş

Molanın ardından geride kalan yollara  döneceğiz ve tesisimize ulaşacağız. Burada Atv’leri teslim ettikten sonra duş alabilir, bir şeyler yiyip içebilir ve profesyonel fotoğraf hizmetinden yararlanmışsanız fotoğraflarınızı inceleyip satın alabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde harcayacağınız serbest vakitten sonra Bodrum Atv Safari Turu işte böyle, son derece keyifli bir dinlence ile sona erecek.

Güzel günümüzün ardından sizi araçlarımız ile sizi tekrar otelinize bırakacağız. Böylece günün yorgunluğu üzerine ulaşımı hiç dert etmenize gerek kalmadan hemen konfora kavuşabileceksiniz!

Bize Katılın

Turumuzu hemen şimdi satın alabilir ya da daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
8 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

8 kez değerlendirilen tur: Bodrum ATV Turu

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.