Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
08:00 – 18:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Nefis programıyla Antalya Tekne Turu, Antalya’nın doğal yüzünü, muhteşem manzaralarını ve hakkında pek çok ilginç bilgiyi bir araya getirerek zihninizi ve ruhunuzu sakinleştirmeye olanak tanır. Kalabalık, gürültü ve dinamizmden uzak bir şekilde tabiatın hediyelerini bir bir toplarsınız.

Stresten, yorgunluktan, şehir yaşamının getirdiği kargaşadan arınmak ve uzaklaşmak için programımıza kayıt yaptırarak ve güzel saatler geçirebilirsiniz.

Kayıt olmadan önce turun tüm ayrıntıları hakkında bilgi edinmek için, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Öğle Yemeği

Rehberlik

Sigorta

Fiyata Dahil  Olmayan Hizmetler

Transfer

Kişisel Harcamalar

İçecekler

Antalya Tekne Turu Başlıyor

Antalya Yeşil Kanyon tekne gezimizin ilk aşamasında sizi güvenli, modern ve tam donanımlı aracımızla konakladığınız otelden alıp, ardından yaklaşık 1,5 saat sürecek konforlu bir yolculuktan sonra sizi Kemer limanına getireceğiz. Daha sonra ilk seyahat noktamız olan Fasalis’e doğru açılacağız.

Tekne Güzergahımız

Programımız belirlediğimiz saatte tam donanımlı ve konforlu aracımızla otelinizden sizi karşılayıp, kemer limanına getirmemiz ile başlayacak. Teknemiz limandan tüm misafirlerimizin toplanmasıyla yaklaşık olarak 09:30 – 10:00 gibi haraket edip,aşağıda belirttiğimiz koyları ziyaret edeceğiz:

  • Faselis (Phaselis)
  • Cennet Koyu 
  • Aşıklar Koyu

Faselis 

Faselis durağına geldiğimiz de yoğun çam kokusu sizleri karşılayacak. Ve serinliği ile yaz ayının sıcağından sizleri koruyacak.

Burada yalnızca doğanın görüntüsüne hayran kalmayıp, antik zamanlardan kalan kalıntıları da görme fırsatı yakalayacaksınız.

Cennet Koyu 

Faselisi’in güzelliğini arkamızda bıraktığımız için hiç üzülmeyin! Adından da anlayacağınız gibi cennet kadar güzel bir koya gideceğiz. Bu koy da balık çeşitliliğinin çok fazla dır. Ve cam gibi denizin üzerinden farklı balık türlerini görebilme imkanını bizlere sunar.

Göreceğiniz sadece deniz ve balıklar değil, aynı fasalis gibi 2 bin yıl önce o bölgede yaşamış insanların bıraktığı kalıntıları da görme fırsatına sahip olacaksınız.

 Aşıklar koyu

Kemere kadar geldik. Fakat aşıklar koyu kadar güzel, sıcacık denizi ve maviyle yeşilin buluşmasını size göstermeden dönmek istemiyoruz. Bu yüzden Cennet koyundan sonra ki durağımız Aşıklar Koyu olacak. Burada da kısa bir mola verdikten sonra teknemize geri dönüp, kemer limanına doğru tekrar yola çıkacağız.

Kemer Limanına geldiğimizde sizi otelinize götürmek için bekleyen tam donanımlı teknemize binip, Antalya’ya doğru yaklaşık 1.5 saat sürecek yolculuğa tekrar çıkacağız. Otele vardığımızda ise programımız başarıyla sona ermiş olacak.

Bize Katılın 

Sizin için hazırlamış olduğumuz Antalya Tekne turumuzu beğendiyseniz online olarak randevu oluşturabilirsiniz.  Ya da çevrim içi olarak bize ulaşabilirsiniz. Diğer tekne turlarımıza ve ya günlük turlarımıza ulaşmak için lütfen sayfamızı inceleyin!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Antalya Tekne Turu 2024”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.