Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
06:00
Tur Günleri
Çarşamba, Cumartesi, Pazar
Yemek
Öğle Yemeği

Titizlikle hazırladığımız Antalya Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri Turu programımıza Antalya tatilinizin bir gününü en iç açıcı, en huzur dolu şekilde geçirmeniz için hazırlanmış bir programdır.

Zira aynı gün içerisinde muhteşem bir floranın, yani boydan boya mosmor lavantalarla kaplı bahçelerin, haliyle mis gibi lavanta kokularının ve etrafı süsleyen doğal güzelliklerin keyfini çıkaracaksınız. Bununla da kalmayıp doğayla buluşmanın o arındırıcı etkisini tüm bedeninizde ve ruhunuzda hissedeceksiniz.

Eklemeden geçmeyelim: Gidip göreceğimiz yerler özellikle manzara fotoğrafçılığı alanında muhteşem örnekler oluşturacak niteliktedir. Yani profesyonel bir fotoğrafçı olmasanız dahi bu tur boyunca göreceğiniz sahnelerin sizi birer sanatçıya dönüştüreceğini kolaylıkla söyleyebiliriz. İlham almaya hazır olun!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Giriş Ücreti

Öğle Yemeği

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

İçecekler

Konforlu Bir Başlangıç

Muhteşem gezimiz sizi sabah belirteceğimiz saatte tam donanımlı, modern, konforlu ve güvenli aracımızla kaldığınız otelden, profesyonel rehberimizin sizi karşılaması ile başlayacaktır. Rehberimiz tur boyunca bize eşlik edecek ve gezeceğimiz yerler hakkında detaylı bilgiler verecektir.

İşte bu keyifli ortam içine girdiğimiz anda ilk durağımız Salda Gölü olacaktır.

Salda Gölü

Antalya’dan Salda Gölü’ne gitmek için yaklaşık olarak 2 saatimizi yolda geçireceğiz. Burdur’da bulunan bu nefis göle vardığımızda da bilgilendirici ve eğlenceli yolculuğumuza son vereceğiz. Ve  “Türkiye’nin Maldivleri” olarak bilinen bu doğa harikasını daha yakından görebilmek için otobüsten ineceğiz.

Muhtemelen turkuaz suların ve beyaz kumların melezi daha ilk bakışta sizi kendisine aşık edecektir. Nasıl etmesin ki? Bu görüntü, ülkemizin en özel tabiat harikalarından biridir.

Ayrıca Salda Gölü bir hayli huzur dolu ve yatıştırıcıdır; çünkü araçlardan, gürültüden ve kirlilikten oldukça iyi korunmuş bir gezi noktasıdır. Kısacası değil burada geçireceğimiz süre, yıllarınızı geçirseniz dahi asla yetinemeyeceksiniz.

Ek olarak, Salda Gölü’nin bol mineralli ferah sularına girebilirsiniz. Ya da göl kenarında huzur dolu bir gezintiye çıkarsanız unutulmaz anılar biriktirirsiniz.

Leziz Bir Mola

Göl kenarında biraz zaman geçirdikten sonra gezimiz bölgedeki başarılı bir restoranda lezzetli bir öğle yemeği molası ile devam edecek. Türk mutfağımızın birbirinden güzel lezzetleri ile karnımızı doyurup turumuza devam etmek için gerekli olan enerjiyi de kazanacağız. Daha sonra maceramıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Kuyucak Köyü

Yıl ve sezon fark etmeksizin Kuyucak Köyü ülkemizin her daim en çekici gezi noktalarından biri olmayı başarmıştır. Ve doğa aşığı binlerce yerli ve yabancı turist tarafından büyük bir keyifle ziyaret edilir.

Siz de onlardan biriyseniz eminiz ki turumuzda bir sonraki adım olarak bu güzide köye uğramamıza tek kelimeyle bayılacaksınız. Zira lavanta bahçeleri ile ünlü olan ve mor tonlarıyla bezeli bu muhteşem köyde hem çiçeklerin tarifsiz güzelliğinin, hem de havaya saçılan nefis kokuların keyfini süreceğiz.

Kuyucak Köyü’nün sokaklarında yürüyüşe çıkmak, lavanta tarlalarını ziyaret etmek ve lavanta ürünleri satan dükkanlardan alışveriş yapmak sizi oldukça memnun edecek! Buradaki süremiz boyunca attığınız her adımda mutluluk ve huzurla dolacaksınız.

Keyifli Bir Final

Her ne kadar hiç istemesek de Kuyucak Köyü’nde biraz zaman geçirdikten sonra Antalya Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri Turu programımıza son vermek zorunda kalacağız. Bunun için ise tekrar  otobüsümüze atlayıp Antalya’ya doğru yola çıkacağız. Neyse ki yolculuğumuz tur rehberimiz sayesinde bir hayli eğlenceli geçecek.

Varışta sizi otelinize bırakıp birbirimize veda edip bir daha görüşme dilekleriyle programımızı sonlandıracağız.

Birlikte geçireceğimiz günün ardından seyahat deneyiminizi beğenirseniz tekrar bir araya gelebiliriz: Çünkü çeşitli Antalya turları ile Antalya’daki tatilinizi mükemmel hale getirmeyi hedefliyoruz. Eğer ilgileniyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Antalya Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.