Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
3 Seans
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Antalya Quad Safari programımız tatiline heyecan katmak isteyen misafirlerimiz için, içerik yönünden oldukça sengin hazırlanmıştır.

Zira tam bir doğa harikası olan Toros Dağları’nın eteklerinde tam 1,5 saat boyunca heyecan, su ve çamur dolu bir maceranın tadını çıkaracaksınız. Ve tabii ki en adrenalin dolu Antalya turları ve aktivitelerinden biri olan quad turunun da eşsiz özellikleriyle tanışacaksınız!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Ekipmanlar

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Yiyecek & İçecekler

Video & Fotoğraf

Konforlu Bir başlangıç

Sizi Antalya sınırları içinde ki otelinizden belirlediğimiz saatte tam donanımlı aracımızla aldıktan sonra safari alanının başlangıç ​​noktasına ulaşmak için yaklaşık 30 dakika sürecek olan bir yolculuk yapacağız.

Tanışma & Eğitim

Alana vardığımızda, Quad hakkında ki tüm merak ettiğiniz soruları eğitmenlerimiz size detaylı bir şekilde anlatacaklar. Ayrıca, daha önce bu deneyimi hiç yaşamadıysanız endişelenmeyin: Teoride öğrendiğiniz her şeyi pratiğe dökebilmeniz için quad kullanacağınız kısa bir test sürüşümüz de olacaktır.

Bir not olarak ekleyelim: Quad kullanmak için ehliyet gerekmemektedir. 17 yaşından büyükseniz rahatlıkla sürücü olabilirsiniz.

Antalya’da Quad Safari Macerası Başlıyor

Test sürüşümüz bittikten sonra, sıra maceraya atılmaya geliyor!

Quad, bir diğer adıyla da ATV safarimizde, Toros Dağları‘nın vadileri, nehirleri, ormanları, çiçekleri ve yamaçlarıyla süslü yollar boyunca 1,5 saat aracınızı kullanıp unutulmaz bir yolculuk yapacaksınız!

Bu esnada kalbinizin ne kadar hızlı attığını, içinizdeki cesareti ve ruhunuzdaki gençliği hissedin! Ayrıca Tabiat Ana’nın nehir, çamur yığınları, engebeler gibi doğal engellerinden geçmenin tadını çıkartın!

Yolda birbirinden güzel açılarla bezeli manzaralar eşliğinde molalar vereceğiz. Bu mola yerlerinde etrafın, sevdiklerinizin ve kendinizin bolca fotoğrafını çekmenizi tavsiye ederiz. Zira bu anılar ölümsüzleştirmeye değer olacaklar!

Güzel Bir Veda

Rotamız tamamlandığında, Quad araçlarımızı geri vereceğimiz bitiş noktasına ulaşacağız. Orada ekibimize ve araçlarımıza veda edeceğiz. Ardından sizi otele götürmek için bekleyen aracımıza yönlendireceğiz.. Otelinize vardığınızda ise Antalya Quad Safari programımız başarıyla sona ermiş olacak.

Bize Katılın 

Antalya Quad Safari içeriğimizi beğendiyseniz online olarak rezervasyon yaptırabilir; daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Antalya Quad Safari”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.