Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
08:30-16:00
Tur Günleri
Cuma, Cumartesi, Perşembe, Salı
Yemek
Öğle Yemeği

Zengin içerikli Antalya Jeep Safari programımız ile Antalya‘nın el değmemiş doğal güzelliklerini koskoca bir gün boyunca keşfetmek ister miydiniz?

Zira hem yol boyunca hem de mola noktalarında yıllarca hatırlayacağınız eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız.

Artık yola çıkmaya hazırsanız, tam gün jeep turu programımızı öğrenmek için okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Öğle Yemeği

Rehberlik

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Yiyecek & İçecekler

Tur Öncesi

Belirlediğimiz saatte tam donanımlı ve konforlu aracımızla sizi alacağız. Günlük Antalya Jeep Safari turunun başlangıç ​​noktasına getireceğiz.

Burada eğitmenlerimiz size jeep safari hakkında genel kurallar anlatacak. Rota, süreç, molalar, güzergah vb. konularda ayrıntılı detaylar verecekler.

Yine de şimdiden bilmek isterseniz bazı bilgiler sunabiliriz: Jeepler 4 × 4 arazi aracıdır ve kapasiteleri 4, 6 veya 8 kişiliktir. Bütün rota 140 kilometredir.

Bu inanılmaz kombinasyonla ve elbette sevdiklerinizle birlikte Antalya Jeep Safari sırasında harika anılar biriktireceksiniz. Çünkü birbirinden nefis yerlere uğrayıp çokça eğleneceğiz.

Yumaklar Köyü

Tur sırasında küçük ve sempatik köylerden geçeceğiz. Ve buralardaki sıcacık, mütevazı yaşamların geleneksel havasını soluma şansına sahip olacağız.

Örneğin 920 metre yükseklikte kurulmuş olma özelliğiyle ön plana çıkan bu köylerden birinde duracağız. Burada, yani Yumaklar adlı köyde, köylü halkın iç ısıtan yaşamı, rutinleri ve tabii ki yer hakkında rehberimizin de anlatımı ile bol bol bilgi edineceğiz. Onların burada ki yaşam tarzına hayran kalacak, samimiyetleriyle unutulmaz dostluklar edineceksiniz.

Öğle Yemeği

Nasıl ki jeeplerimizin gidebilmeleri için yakıta ihtiyaçları var. Bizim de turumuza keyifle devam etmek enerjiye ihtiyacımız var! İşte tam da bu nedenle ızgara balık yada tavuk, salata ve mevsim meyvelerinden oluşan leziz bir menü sunacak bir restoranda enerjimizi tazelemek için öğle yemeği molası vereceğiz.

Bu lezzetli moladan sonra bir diğer durağımız için tekrar yola çıkmaya hazır olacağız!

Birbirinden Harika Manzaralar

Toros Dağı’nın değerli toprakları üzerinde harika bir jeep yolculuğu yapacağız… Vadiler, nehirler, ormanlar ve tabiatın türlü güzellikleri, hediyeleri de gözlerimizi şenlendiriyor olacak.

Bütün bir jeep konvoyu halinde, saatlerce sürecek olan bu yolculuktan bir hayli memnun kalacağız. Tabii ki bir de bu değerli anları ölümsüzleştirmek için mümkün olduğunca fotoğraf çekeceğiz.

Uçansu Şelalesi

Bir şelalenin temiz, tazecik ve kristal berraklığındaki sularını hayal edin ve oluşturduğu havuzun içinde ne denli rahatlayabileceğinizi bir düşünün: Bir sonraki durağımız olan Uçansu Şelalesi işte bize tam olarak bunu karşılayacaktır. Kendisi, içinde yüzmenizi sağlayacak doğal bir havuzun gürül gürül akan çeşmesi niteliğindedir.

Yollarda geçirdiğimiz uzun bir süreden sonra  bu özel mola size kendinizi yeni doğmuş bir bebek gibi hissettirecektir: Şelalenin şırıltısını dinleyin, suda rahatlayın ve etrafınızı çevreleyen manzaranın tadını çıkarın!

Konforlu Bir Final

Uçansu Şelalesi’nde zamanımızı doldurduktan sonra, cipleri geri vermek ve otele dönmek içim bitiş noktasına ulaşmak için yola çıkacağız. Alana vardığımızda ekip arkadaşlarımıza veda edip, sizi otelinize götürmek için tam donanımlı aracımızla tekrar yola çıkacağız. Otelinize vardığınızda programımız başarılı bir şekilde sona erecek.

Bize Katılın 

Antalya Jeep Safari turumuzun eşsiz anlarını hatırlayabileceğiniz gibi diğer turlarımız içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Antalya Jeep Safari”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.