Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
17:00 – 23:00
Tur Günleri
Cuma, Salı
Yemek
Akşam Yemeği

Antalya Anadolu Ateşi Troya programımız bünyesinde muhteşem bir gösteri yer almaktadır. Ve bu özel gösteri boyunca adeta alev alev yanan dakikalar sahneye taşınır! Zira dünya çapında popüler olan profesyonel dans topluluğu Anadolu Ateşi’nden de başka ne beklebilirdi ki?

Anadolu Ateşi, Troya isimli bu muhteşem gösteriyi mitolojiye dayanarak oluşturmuşlardır. Kurgularını ise geleneksel Türk motifleri, dans figürleri ve nefis bir harmoniyle birleştirmişlerdir.

Ülkemizin güzide temsilcilerinden biri olan bu köklü ekibi izlemek ve onların en çarpıcı şovlarından birine tanık olmak istiyorsanız organizasyonumuza kaydolabilir ve tutku dolu bir dans performansını seyretme şansına sahip olabilirsiniz.

Tabii önce size biraz daha bilgi vermeliyiz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Akşam Yemeği

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

İçecekler

Bunları da Beğenebilirsiniz;

Muhteşem Şov Başlıyor

Başlamadan belirtelim: Antalya Anadolu Ateşi Troya programı için özel bir hazırlık yapmanız gerekmez; aslında yapmanız gereken tek şey kameranızı mutlaka yanınızda getirmektir: Şovun en göze çarpan anlarını ölümsüzleştirme fırsatını sanıyoruz ki kaçırmak istemezsiniz.

Nefis gösteri başlamadan önce sizi tam donanımlı, modern, konforlu ve güvenli aracımızla önceden belirteceğimiz akşam saatinde otelinizden alacağız. Yolculuk uzun sürmeyecek ve en kısa sürede Aspendos Arena’ya varabileceksiniz.

Aspendos Arena

2008 yılında Anadolu Ateşi gösterilerine ev sahipliği yapmak üzere inşa edilen Aspendos Arena, 5000 kişilik kapasitesi ve 1300 metrekare alanıyla Anadolu’nun en büyük performans platformudur. Dekorasyonu, havası, enerjisi, ruhu ve yıllardır ayakta kalarak kanıtladığı gücüyle de Anadolu Ateşi’nin evi olmak için mükemmel bir yerdir. Bu nedenle Troya performansı işte burada yer alacaktır.

Troya Başlıyor

Muhteşem program tüm izleyiciler ve dansçılar hazır olduğunda başlayacak. Troya, yani dans performansımız bildiğiniz gibi antik çağların en büyük Yunan yazarı Homer’ın ünlü kitabına dayanmaktadır.

Hikâye boyunca 65’ten fazla profesyonel dansçının sanatsal harmonisini izleyeceksiniz. Ekip bu şovlarını oluşturmak ve görülmeye değer sahneler yaratmak için saatlerce, günlerce, haftalarca çalışıp sonunda muhteşem bir performansları ile sizi buluşturuyor.

Elbette, onlarla birlikte profesyonel koreograflar ve teknik personel de çalışıyor. Bu yüzden bu mükemmel ve muhteşem bir gösterinin size nefis bir görsellik sağlayacağını da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Troya tıpkı bir oyun gibi 13 aşamaya ayrılmıştır. Tüm bu sahnelerde dansçılar hikâyenin başka bir bölümünü dans hareketleri ve kostümleri ile anlatmaktadır. Hatta şimdiden söyleyelim: Sahnede Truva Atı’nı bile görmeye hazır olun!

Konforlu Bir Final

Programımız bittiğinde sizi otelinize götürmeyi bekleyen konforlu ve tam donanımlı aracımıza yönlendireceğiz. Otelinize vardığınız zaman programımız başarıyla sona erecek.

Bize Katılın

Antalya Anadolu Ateşi Troya gösterisi ile ilgileniyorsanız kolayca online rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca, misafirperverliğimizi ve organizasyon becerilerimizi beğenirseniz farklı Antalya turları veya etkinliklerinde yeniden bir araya gelebiliriz. Her halükârda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Antalya Anadolu Ateşi Troya”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.