Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Hayır
Rehberlik
Evet
Saat
10:00 – 17:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Adrasan Tekne Turu ile güneyinde Olympos Antik Kenti, kuzeyinde ise Yanartaş’ı ağırlayan bu harika tatil beldesini keşfetmeye hazır mısınız?

Merak eden ziyaretçilerimiz için hemen belirtelim; Adrasan Suluada tekne turu fiyatı 150 TL’dir. Öğle yemeğinde ise sizlere; balık, salata, pilav, makarna, meyve ve çeşitli ikramlar sunuyoruz.

Antalya’ya bağlı olan merkezine uzak adrasan kendi halinde ve özellikle türk tatililer için oldukça popüler bir bölgedir. Bu da onu saklı bir cennet konumuna getirmiştir zaten.

İşte bu cenneti son derece konforlu bir yolculukla sular üzerinde ziyaret etmek de bu yüzden oldukça büyük bir keyiftir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Rehberlik

Sigorta

Öğle Yemeği

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Transfer

Kişisel Harcamalar

İçecekler

Adrasan Tekne Turu Hangi Koylara Gider?

Adrasan tekne turları güzergahı uğrayacağımız ve yüzme molası vereceğimiz şu 3 koydan oluşmaktadır;

  • Suluada – Bölgede Maldivler olarak da bilinir. 
  • Adrasan Adası 
  • Çıralı 

Nasıl bir gün geçireceğinizi bilmek isterseniz şöyle bir hayal kurmanız yeterli olacaktır: Parıldayan güneşin altında, ya da gölgede içeceğinizi yudumlarken, güverteden Adrasan’ın en güzel yerlerini seyretmenin keyfine varıyorsunuz.

Şimdiden heyecanlandınız, değil mi? Öyleyse, gelin bu turun avantajlarından bahsedelim ve sizi biraz daha heveslendirelim!

Suluada Tekne Turu ile Adrasan’ı Keşfedin

Adrasan, herkesin bilmediği, bilenlerin ise vazgeçemediği bir tatil beldesidir.

Suluada, Antalya sınırları içinde bulunan Adrasan’a vardıktan sonra teknelerle ulaşabileceğiniz bir adadır. Suyun ve kumun rengi ile adeta büyüleneceğiniz bu adada “foraminifera” adındaki mikroorganizmalar sayesinde bu berraklığa ulaşmıştır.

Biyoçeşitlilik açısından sahip olduğu zenginliği sayesinde birçok deniz canlısına ev sahipliği yapmaktadır. Adrasan çıkışlı Suluada tekne turu ile bu görkemli atmosfere şahitlik edeceksiniz.

Çıralı 

Yaklaşık 3 km uzunluğunda bir sahile sahip olan Çıralı Kemer ilçesine bağlıdır ve Olimpos Beydağları Milli Parkı Sınırları içerisinde yer alır. Çıralı sahili aynı zamanda deniz kaplumbağaları olan caretta-carettaların üreme alanıdır.

Çıralı sahili gelişen turizm sektörüne rağmen doğal yapısını korumayı başarmıştır ve bölgenin en temiz turistik sahili olduğunu söyleyebiliriz. Kumsalın genişliği de zaman zaman 100 metrelere kadar çıkmaktadır.

Bize Katılın

Muhteşem bir manzara eşliğinde bol eğlenceli, keyifli, huzurlu ve neşeli bir Adrasan tekne turu yapmak isterseniz, en iyi hizmeti veren bizi rezervasyon ve iletişim aracılığıyla tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Eminiz ki ilk andan son ana dek bu yolculuğu keyifle anacaksınız!

Akdeniz Bölgesi’nde katılabileceğiniz diğer tekne turlarımız;

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Adrasan Tekne Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.